../resim/urun/540948_B.jpg
İlkokul Üzerine Güncel Konular-I

Editör(ler): Elif SarıcanNurcan ŞenerZ.Nurdan Baysal
Yazar(lar): Firdevs GüneşMehmet GültekinMediha Güner ÖzerEmre ÜnalSinan ArıMerve BıyıkTolga ErdoğanZ.Nurdan BaysalDerya Duygu TanrıkuluMuhammet BaştuğAylin Yılmaz HiğdeMetin ElkatmışRuhan Karadağ YılmazOktay AydınMelek Yeşim Albayrak KuruoğluBüşra KıranNurcan ŞenerZeynep BaşkanElif SarıcanÖznur ÖzdemirKader Arkan SezginBurcu Demirbaş NemliSerap Çimşir
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

42,50 % 15 indirim
50,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


İlkokul, aileden sonra sistemli ve zorunlu eğitim alınan ilk kurumdur. Son yıllarda kabul gören önemli alan uzmanlıklarından biri olan ilkokul; pek çok bilgi, beceri, değer, tutumun kazandırıldığı ve böylelikle nitelikli bir ömrün temellerinin atıldığı sıcak bir yuvadır. Bu kurumlarda; geleceğimizi teslim edeceğimiz, sorumluluk sahibi, azimli, hayat başarısına ulaşmış ve mutlu bireyler yetiştirmeye çalışmak ise bizler için önemli bir sorumluluktur. Bu sorumluluk anlayışı içerisinde İlkokul Üzerine Güncel Konular-I başlıklı elinizdeki kitapta ilkokulu merkeze alan önemli ve güncel konular, alan uzmanları ile açıklanarak ele alınmıştır. Devamının da sağlanacağı inancı ile alana katkı sunmanın ve bu anlamda bir başlangıcın hedeflendiği kitapta; uzaktan eğitimden oyuna, kaynaştırmadan aile desteğine, ilkokuma yazmadan fiziksel okuryazarlığa, becerilerin geliştirilmesinden çocuk haklarına kadar pek çok güncel konu yer almaktadır. Eser; ebeveynler, öğretmenler, öğretmen adayları, akademisyenler ve eğitim alanıyla ilgilenen herkes için bir başucu kitabı niteliği taşımaktadır.

Keyifli ve faydalı okumalar dileriz.


ISBN: 9786257676854

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2021
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 396

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz