../resim/urun/541325_B.jpg
Durgunsu Kano Kayak Sporunun Temelleri

Editör(ler):
Yazar(lar): Abdurrahman Demir
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

28,05 % 15 indirim
33,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Türkiye’de kano ve kayak sporuna bakış açımız gün geçtikçe genişlemektedir. Ülkemizin tüm bölgelerinin kendine has coğrafi özellikleri, farklılıkları, su türü; bu bölgelerin kültürel ve tarihi perspektifleri ile şekillenen zengin geçmişleri, sonsuz çeşitlilikte kürek çekmeye imkân tanımaktadır. Örneğin; kano sporu, Van Göl’ünde kürek çeken çocuklarla, Ege Denizi’nde, Şanlıurfa Bozova’da, Artvin Çoruh Nehri’nde, Adana Seyhan Baraj Gölü’nde, Karadeniz’de, Sapanca’da, Eskişehir’de, İstanbul Tuzla’da ve diğer bölgelerde kürek çeken çocukları ortak paydada buluşturabilmektedir. Ama yine de kanoyu birleştiren şey kas gücüyle kürek çekerek teknenin hareket ettirilmesi gibi basit ve temel bir noktadır. Kano ve kayak tekneleri ile su yüzeyinde kürek çekerek kolayca hareket etmiş olmanın vermiş olduğu benzersiz his ve duygu kano sporunu yapanlar tarafından giderek güçlendirilmektedir.

ISBN: 9786257582087

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2021
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 100

Ebat: 16x23,5

| İbrahim gök, 21.6.2021 13:18:45

Eserin bu alanda ilk olmasına rağmen çok akıcı ve açıklayıcı bir dili var.Kano sporunun ülkemizde gelişmesi adına verdiğiniz emek takdire şayan.Başarılarınızın devamını dilerim.


| Berivan Ateş , 21.6.2021 13:12:02

Su sporları alanında kano branşı hakkında faydalı bilgileri içeren bir ilk olan çalışma tüm kano severlere hayırlı olsun yazarımıza bu alanda bir ihtiyacı giderdiği için teşekkür ederim


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz