../resim/urun/597_B.jpg
Fen ve Teknoloji Öğretimi (Kuramdan Uygulamaya)

Editör(ler): Salih Çepni
Yazar(lar): Salih ÇepniAlipaşa AyasHaluk ÖzmenHakan Şevki AyvacıAli Rıza AkdenizNevzat Yiğit
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

37,40 % 15 indirim
44,00

Sepete At
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Ülkemiz okullarında fen ve teknoloji eğitimini daha etkin hale getirmek için yeni arayışlar içerisine girilmiştir. Bunun en somut örnekleri; bir çok eğitim fakültesinde fen ve teknoloji eğitimi alanında yüksek lisans ve doktora programlarının açılması, bu alanda fen eğitimi araştırmalarının artması ve ilköğretim okullarındaki fen bilgisi derslerinin fen ve teknoloji dersleri olarak yeniden yapılanmasıdır.

Bu kitap, özellikle ilköğretim okullarında görev yapan sınıf ve fen bilgisi öğretmenleri ile öğretmen yetiştiren kurumların programlarında yer alan özel öğretim Yöntemleri I-II derslerine katılan öğretmen adayları ve öğretim elemanlarının yararlanmaları amacıyla hazırlanmıştır.

Kuramdan Uygulamaya Fen ve Teknoloji öğretimi Kitabında kuramsal bilgilerin yanında bu bilgilerin uygulamaya dönüştürülmesinde yararlanılabilecek örnek etkinlikler sunulmuştur. Bundan dolayı bu kitabın, Fen ve Teknoloji eğitimi alanındaki boşluğu dolduracağına inanılmaktadır.

 


ISBN: 9786053186496

Baskı Sayısı: 14.baskı

Basım Tarihi: Eylül 2019
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 488

Ebat: 16x23,5

| Hamit YILDIRIM, 13.5.2013 06:50:50

KİTABI COK BEGENDİM. BİR FEN BİLGİSİ ÖRETMENİNİN KİTAPLIGINDA MUTLAKA BULUNDURMASI GEREKEN BİR KAYNAK..ETKİLİ BİR FEN VE TEKNOLOJİ ÖGRETMENİ OLMAK İCİN BİR ALTERNATİF.. YAZARLARA VE PEGEM AİLESİNE TEŞEKKÜRLER


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,