../resim/urun/7520_B.jpg
Els English Language Studies English Through Reading

Editör(ler):
Yazar(lar): Nesibe Sevgi Öndeş
Yayınevi: Els Yayıncılık

105,00 % 25 indirim
140,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap, intermediate, upper-intermediate ve advanced olmak üzere üç düzeyde hazırlanmış olup 200 okuma parçasından oluşmaktadır.Kitapta yer alan parçalar çeşitli alanlardan seçilmiştir. Bu parçalar düşünsel ve dilsel bir zenginlik yaratma, okuyucunun, değişik bilgi alanlarının kendine özgü terimleriyle tanışımasını sağlamaya yönelik parçalardan oluşmaktadır.

Her parçanın sonunda yer alan Reading Comprehension soruları ve Vocabularıy çalışmaları ile, Engilsih Through Reading, okuyucunun İngilizce okuma-anlama analiz ve sentez becerilerini geliştirmesine yönelik büyük katı sağlayacak bir kaymartır. özellikle Yds, Kpds, üds, Toefl, İngilizce Yeterlik sınavlarına hazırlanan adaylar için son derece yararlı bir kaynaktır.


ISBN: 9789759684952

Basım Tarihi: Ekim 2017
Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 432

Ebat: 21x27

| Sebnem Us., 1.3.2017 21:26:29

bu kitap özellikle reading konusunda ilerlemek isteyen öğrenciler için çok gerekli, proficiency - toefl - ielts gibi sınavlara ileride girecek öğrencilerin bu kitapla reading için ilk adımı atmasını tavsiye ederim.


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,