../resim/urun/148377_B.jpg
39 Derste Almanca Gramer

Editör(ler):
Yazar(lar): Ertan Aşkıner
Yayınevi: Kapadokya Yayınevi

24,00 % 40 indirim
40,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


"Sevgili öğrenciler

Almanca bugün yüz milyonun üzerinde insanın kullandığı bir dildir. Avrupa Kıtası`nın en çok konuşulan dili konumundadır. Dünyada ikincil öneme sahip olan Almanca dili ana dilimiz Türkçe gibi çok zengin bir dildir. Dünyada yayımlanan kitapların % 20`lik bir kısmı da Almanca`dır.

Almanca neden önemlidir? Almanca; Almanya ve Avusturya`nın ana dilidir. İsviçre`de yaşayan halkın % 70`inin ana dili Almanca`dır. Almanya; Avrupa`nın en güçlü, en ileri ve lider ülkesidir. Dünyada 3. büyük ekonomik güce sahip olan Almanya, 2006 yılının dünyaya en çok mal ihraç eden önemli bir ileri endüstri ülkesidir. Biim, teknoloji, sanayi, eğitim, kültür ve sanat, felsefe ve spor alanında da gelişmiş ülkeler arasında önemli bir yere sahiptir. Dünyada en iyi mesleki teknik ve mühendislik eğitimi Almanya`da verilmektedir. Ayrıca araştırma ve geliştirme alanında da dünyanın sayılı ülkelerinden ilk sekizin içinde yer almaktadır.

Almanya ile ülkemiz arasında her alanda sıkı bir işbirliği vardır ve giderek büyümektedir. Bu ülke ile bağımız orada yaşayan üç milyon vatandaşımızın sayesinde daha da güçlenmektedir. Ekonomi alanında ülkemizin en çok tercih ettiği ülke Almanya`dır.

Elinizdeki kitap sizlere Almanca`nın belli başlı kurallarını öğretmek için hazırlanmıştır. Almanca öğrenilmesi zor gibi algılanan, fakat gerçekte öyle olmayan ve öğrendikçe insana zevk veren Türkçe kadar güzel bir dildir.

Kitabı başından sonuna okuduğunuzda öğreneceğiniz bilgilerle daha üst seviyelere çıkacağınıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

Ertan Aşkıner
 


ISBN: 9786059085984

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2018
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 568

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,