Pegem.Net../resim/urun/162176_B.gif
KPSS ÖABT Sınıf Öğretmenliği Konu Anlatımlı 2016

Editör(ler) : Nurdan Baysal  Sefer Ada 
Yazar(lar) : Bilge Gökter Melike Üzüm Nevin Akkaya Cenan İşci Selda Obalar Gülcan Başar Korhan Altunyay Demet Sancı Uzun  Yasemin Baki Birsen Ekinci Seyithan Altaş Nurdan Baysal  Nur Ütkür Figen Girgin İsmail Topkaya Yusuf Keskin Gökhan Atmaca Mustafa Kemal Öztürk Kahraman Boğaz Sezgin Bilgen Adem Özyurt Doğukan Taşer 
Yayınevi: Alan Bilgisi Yayıncılık

39,12 % 35 indirim
60,19

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 5 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Millî Eğitim Bakanlığı 2013 yılından itibaren öğretmen adayları için KPSS'ye genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri sorularının yanı sıra alan bilgisi ve alan eğitimi sorularını da eklemiştir. MEB böylece alanında uzman kişileri atamak yolunda bir adım atmıştır. Bu, öğretmen adaylarımız için yeni ve sıkıcı sorular olarak görülebilir. Ancak, bu durumun uzmanlaşma yolunda iyi bir gelişme olduğu inancındayız.
Bu çalışmamızın amacı, yenilenen sınav sistemiyle KPSS'de yer alacak olan alan bilgisi ve alan eğitimi sınavlarına sınıf öğretmeni adaylarını hazırlamaktır. Kitabımızın yazarları, Türkiye'nin farklı üniversitelerinde görev yapan, alanlarında uzman öğretim üyelerinden oluşmaktadır. Kitabın bu yeni baskısında alan editörleri de görev almış ve sınav sistemine uygun yeni düzenlemeler yapmışlardır.
Kitapta; ayrıntılı konu anlatımlarına, çözümlü sorulara, konu testlerine ve deneme sınavlarına yer verilmektedir.


ISBN: 9786059003025

Baskı Sayısı: 2.Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 928

Ebat: 19.5x27.5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz