Pegem.Net../resim/urun/197978_B.jpg
Fen Bilimleri Öğretmen ve Öğretmen Adayları İçin Biyoloji Öğretimi

Editör(ler) : Solmaz Aydın Sibel Gürbüzoğlu Yalmancı  
Yazar(lar) : Mustafa Yel Fatih Matyar Solmaz Aydın Sibel Gürbüzoğlu Yalmancı  Pınar Fettahlıoğlu Zeynep Yüce Çiğdem Şahin Mustafa Serkan Abdüsselam  Ali İbrahim Can Gözüm  Nurcan Uzel Sultan Çıkrık 
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

30,60 % 15 indirim
36,00

Sepete At
Yaklaşık 3 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 7,5 ' dir. 75 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap ile fen bilimleri öğretmen ve öğretmen adaylarının teorik bilgilerini uygulamaya dökmelerine yardımcı olabilecek bir kaynak hazırlanmaya çalışılmıştır. Kitapta fen öğretimi kitaplarından farklı olarak sadece biyoloji konularına yer verilmiştir. Ayrıca kitap fen bilimleri öğretmenliği bölümlerinde kullanılabilir ve fen bilimleri öğretmenleri, derslerine hazırlanırken bu kitaptan kaynak olarak yararlanabilirler. Kitapta toplam 10 bölüm yer almaktadır. özellikle öğretmen ve öğretmen adaylarının biyoloji öğretiminde kullanabilecekleri ve eksikliklerini giderebilecekleri konuların seçilmesine dikkat edilmiştir. Her bölümde teorik bilginin arkasından uygulama örnekleri verilerek okuyuculara fikir vermek ve yaratıcılıklarını kullanmalarına destek olmak amaçlanmıştır.


ISBN: 9786053184805

Baskı Sayısı: 1.Baskı

Basım Tarihi: Haziran 2016
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 360

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz