../resim/urun/199621_B.jpg
Karine İdari Yargı Hakimlik Soru Bankası 2017

Editör(ler):
Yazar(lar): Levent Ersin Orallı
Yayınevi: Radikal Akademi Yayınları

65,63 % 25 indirim
87,50

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Karine İdari Yargı Hakimlik Soru Bankası 2017

Tek  cilt olarak hazırlanan KARİNE İDARİ YARGI Hâkimlik çözümlü Hukuk Soruları kitabı, büyük çoğunluğu akademisyen olan kendi alanlarında uzman hukukçular tarafından hazırlanmış özgün sorulardan oluşmaktadır. Adalet Bakanlığı İDARİ Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı için hazırlanmış bulunan bu eserde yer alan tüm özgün sorular, her biri alanının uzmanı yetkin yazarlarca uzun süren bir çalışma sonucunda üretilmiştir.

Bu oluşum sürecinde günümüze kadar çıkmış tüm İDARİ Yargı Hâkim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı soruları değerlendirilerek aynı düzey yakalanmaya çalışılmış ve öSYM`nin sorduğu sorulara uygun soru biçimi kullanılmıştır.

Ortaya konulan 3130 adet özgün sorunun akademik bir bakış açısıyla bilimsel bir süzgeçten geçirilmiş olması bu çalışmanın önemli bir ayrıcalığı ve kendine özgülüğüdür. Bu eseri diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise her bir  dersi konu bazlı ele alınmış olmasının yanında kanun sistematiğinin takip edilerek okuyucunun konu anlatımı içeren başka esere başvurmaksızın konuyu kavratacak öğretici nitelik taşıyan doyurucu açıklamalarla desteklenmesidir.


ISBN: 9786058381346

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ağustos 2016
Baskı Yeri: İzmir

Sayfa Sayısı: 1830

Ebat: 19x27


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,