../resim/urun/234084_B.jpg
Kariyer Meslek Yayınları 2018 Komiser Yardımcılığı ve Rütbe Terfi Sınavlarına Hazırlık Altın Değerinde Ders Notları

Editör(ler):
Yazar(lar): Komisyon
Yayınevi: Kariyer Meslek Yayıncılık

44,56 % 45 indirim
81,02

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


 •  

  ANAYASA HUKUKU
  İDARE HUKUKU VE KAMU PERSONEL HUKUKU
  İDARİ YARGI HUKUKU
  CEZA MUHAKEMESİ HUKUKU
  CEZA HUKUKU
  MESLEK İÇİ SINAVLAR VE KONULARI
  POLİS DİSİPLİN VE ADLİ YARGILAMA HUKUKU
  POLİS MESLEK MEVZUATI
  ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ
  İNSAN HAKLARI HUKUKU
  GENEL KÜLTÜR
   
  Eğitim, sorumluluk ve emek isteyen ciddi bir iştir. Bu sorumluluk duygusu içerisinde sizler için en iyisini yapmayı amaçladık.Bu sınavlarda; sınava katılanlarda aranan sadece bilgi değil, hızlı ve doğru düşünebilme, kendine güven, zamanla yarışabilme ve en önemlisi pratik test çözme yeteneğidir. İşte bu doğrultuda, hazırlanan "Altın Değerinde Ders Notları” pratiğinizi geliştirecek tek kaynaktır.
  Bu kitapta yer alan tüm içerik son değişikliklere göre hazırlanmıştır. Sorularda anlaşılır ve yalın bir dil kullanılmıştır. Bu kitap içerik zenginliği olarak emsalini bulamayacağınız tek kaynaktır. Bu kitap hazırlanırken, geçmişte yapılan Sınavlarında sorulan sorular incelenmiş ve sorular göz önünde bulundurularak analiz edilmiş, yapılan analiz neticesinde gereksiz sorulardan kaçınılarak sınav yapısına uygun sorular hazırlanmış, sınavlara hazırlanan adayın bu soruları çözerek, sorulabilecek sorular hakkında fikir edinmesi ve soruları çözerek kendisini ölçmesini düşünülmüştür.
   
  Kitabın amacı, personelin konuyu tamamen kavramasıdır.  Çünkü, konuyu tamamen kavramak soru çözümünün yapılmasında başarının yüksek olması demektir. Ayrıca, öğrencilerimizin gireceği sınava ilişkin bilgileri kısa ve öz şekilde öğrenirken, sorularla pratik yaparak çok zaman harcamadan sınavlarına hazır olmalarını sağlamaktır.

ISBN: 9786052373712

Basım Tarihi: Kasım 2018

Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,