../resim/urun/24732200.jpg
Hukuk Soru Bankası - Referans

Editör(ler):
Yazar(lar): Ömer KeskinsoyAbdülkerim Yıldırım
Yayınevi: Savaş Yayınevi

77,00 % 30 indirim
110,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Kariyer elde etme hedefinde olan kıymetli genç arkadaşlarımızın bu güne değin kitabın 6 baskısına gösterdiği teveccüh, 7 inci baskı için bizleri heyecanlandırmış ve sorumluluk bilincimizi pekiştirmiştir. Bu vesileyle, kitabın 7 inci baskı için hazırlanmasında gereken hassasiyeti en üst düzeyde tutarak, yeni sorular ilave edilmiş ve ayrıca 3 üncü yargı paketi kapsamında kitaptaki soruları tashih edilmiştir.

Kitabın 6 ıncı baskısından sonraki sınavlarda sorulan sorular dikkate alınarak yeni sorular hazırlanmış olup, bunun yanı sıra, mevzuat değişiklikleri, yargı kararları gibi hususlar göz önünde bulundurularak, hem daha önceki sorular bu gözle yeniden incelenmiş, hem de bu değişiklikler kapsamında yeni sorular hazırlanmıştır.

Daha önceki baskılardaki önsözlerde de ifade edildiği üzere, bu kitap içerisinde yer alan sorular ve soruların altındaki açıklamalar, sadece soru çözme tekniğini geliştirmeye yönelik olmayıp, detaylı izah edilmek suretiyle klasik sınavları da karşılayıcı, bilgi desteği sağlayıcı ve ders kitabı düzeyinde bilgiler içerici bir mahiyet arz edici şekilde kaleme alınmıştır.


ISBN: 9789756332538

Baskı Sayısı: 7. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2012
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 2280

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,