../resim/urun/4106_B.jpg
Analiz İktisat KPSS ve Kurum Sınavlarına Yönelik

Editör(ler):
Yazar(lar): Erol Bulut
Yayınevi: Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

26,00 % 35 indirim
40,00

Satışa Çıkınca Haber Ver
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Elinizde bulundurduğunuz bu çalışma, uzun bir emeğin ürünüdür. Bu yeni baskı ile kitapta kapsamlı düzeltmeler yapılmış, yeni konular eklenmiştir. Bir önceki baskılara göre önemli ölçüde değişikliğe uğrayan Analiz kitabının içeriği; Mikro İktisat, Makro İktisat, Para-Banka, Uluslararası İktisat, Büyüme-Kalkınma ve Türkiye Ekonomisi’nden oluşmaktadır.Bu baskı ile bölüm sonlarına konuları özetleyen ve birbirleri ile karşılaştıran tablolar eklenmiştir.Kitap, üniversitede okuyan ve iktisat dersleri alan öğrencilere, tüm kamu kurum sınavları ve KPSS’ye hazırlanan adaylara yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. üniversitede İktisat dersleri alan ve iş sınavlarına hazırlanan öğrenciler, çoğunlukla yeterli, kapsamlı ve kendi kendilerine öğrenmeyi sağlayacak bir iktisat kitabının yokluğundan şikâyet etmektedirler.İşte bu şikâyetler, bu kitabın hazırlanmasındaki en büyük motivasyonlardan biri olmuştur.
üniversitede okuyan ve iş sınavlarına hazırlanan öğrencilere anlatılan konular esas alınarak hazırladığımız bu kitap, kapsamlı konu anlatımı ile öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir kaynak olacaktır.Bu çerçevede bu kitap, İktisat derslerine yönelik konu anlatımı ve konulardan sonra örnek açıklamalı soru bölümlerinden oluşmaktadır. Kitabın hazırlanma sürecinde özellikle kalkınma ve büyüme kısmının yazılmasında büyük destek gördüğüm genç ve başarılı akademisyen Muzaffer ULUSOY’a en içten teşekkürlerimi sunarım. Hazırladığımız bu çalışma ile ilgili öneri, istek ve şikyetlerinizi aşağıda verdiğimiz mail adresine ya da yayınevine bildirmeniz,kitabın diğer baskılarında bize iyi bir kılavuz olacaktır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize
sınavlarında ve yaşamlarında başarılar dileriz…
 


ISBN: 9786055270773

Baskı Sayısı: 6. Baskı

Basım Tarihi: Eylül 2015
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 982

Ebat: 16x24


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,