../resim/urun/476185_B.jpg
Özel Eğitimde Bütünleştirilmiş Sınıf Yönetimi

Editör(ler): Ahmet BildirenBertan Akyol
Yazar(lar): Gamze AlakCeyhun ServiMahmut ÇitilTahsin FıratPelin Piştav AkmeşeA. Emel Sardohan YıldırımZehra AtbaşıÖmür Gürel Selimoğlu
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

31,45 % 15 indirim
37,00

Sepete At
Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Bu kitap özel gereksinimli öğrenciler için bütünleştirilmiş bir sınıf ortamı oluşturmak amacıyla uygulanacak etkili sınıf yönetimi bilgilerini içermektedir. Kitabın hedef kitlesi öğretmen adayları ve öğretmenlerdir. Bu çalışmada, sınıf ortamında bulunması muhtemel olan her bir özel gereksinim grubunun ayrı başlıklar hâlinde ele alınması çalışmayı farklı kılmaktadır. Bu bağlamda toplam dokuz bölümden oluşan bu kitapta, her bölümde ilgili özel gereksinim grubu hakkında ayrıntılı bilgiler ve sınıf yönetiminde uygulamaya dönük örnekler sunulmuştur. Özellikle sınıf ortamında ne tür durumlarda, öğretmenlerin nasıl davranacakları konusunda sunulan örneklerin, etkili bir sınıf yönetimi uygulamak isteyen öğretmenlere yardımcı olması beklenmektedir. Kitabın özel eğitim alanına ve bütünleştirme çabalarına katkı sağlaması kitap editörlerini ve yazarları mutlu edecektir.
 

ISBN: 9786257880961

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ekim 2020
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 282

Ebat: 16x23,5


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz