../resim/eResim/618016.jpg
Gelişen Çocuk

Editör(ler):
Yazar(lar): Aylin Balta Özkan
Yayınevi: Gece Kitaplığı

178,75 % 35 indirim
275,00

Sepete At
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ' dir. 100 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.


Sevgili Veliler,
En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın geleceğini inşa ederken onların ilgi ve yeteneklerinin keşfedilmesine verdiğimiz önem çok büyüktür. Öngörülen dünyada çocuklarımızın ön sıralarda yer almalarını sağlamak için onların zekâ ve düşünme kapasitelerini en üst seviyeye çıkarmak artık büyük bir zorunluluktur. Bu doğrultuda çocuklarımızın var olan kapasitelerini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla büyük emek ve uzun araştırmalar sonucu oluşturulan bu kitap, çocuklarımızın algı-dikkat-hafıza ve dolayısıyla zekâ gelişimlerine katkı sağlayacak özgün sorulardan oluşmaktadır.
Gelişen Çocuk’ta çocuklarımızın dikkatini geliştirerek konsantrasyonunu artırmayı, olgular arasında neden- sonuç ilişkisi ile bağlantı kurmayı, farklı düşünme yöntemleri ile sonuca ulaşmayı, beyin jimnastiği yaparak algılarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen eğlenceli ve renkli sorular hazırladık ve bu soruları onlara yönelttik. Bu eğlenceli sorularla çocuklarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlayarak, gelecekte hayatlarını şekillendirecek olan özel yeteneklerinin gün yüzüne çıkmasını ve bu yeteneklerin en üst seviyede gelişmesini amaçladık.
Gelişen Çocuk kitabında bulunan sorularımız, tamamen çocuklarımızın algı-dikkat-hafıza-zekâ gelişimlerini hızlandırmak adına oluşturulmuştur. Bu bakımdan Gelişen Çocuk’un, üstün yetenekli öğrencilere eğitim veren Bilim ve Sanat Merkezlerine öğrenci seçimi için yapılan sınavlarda, çocuğun var olan yeteneğinin ortaya çıkmasına katkı sağlayacağını düşünmekteyiz. Bilim ve Sanat Merkezi adayı olan her öğrencinin kapasitesini “Gelişen Çocuk” ile zirveye çıkaracağımıza inanıyoruz.


ISBN: 9786257189200

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ocak 2020
Sayfa Sayısı: 152

Ebat: 21x29


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz


ETİKETLER
,