Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 4. Sanayi Devrimi'ni hepimiz gündemimize almak, hatta gündemin birinci sırasına koymak zorundayız. Özellikle KOBİ’lerin bu konudaki çalışmaları ve yayınları heyecanla izlemesini öneriyorum.

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü

  Üretimi destekleme misyonumuz çerçevesinde, küresel rekabet yolculuğunda da KOBİ’lerimizin yanında yer alıyor; değerli gazeteci yazar Metin Can’ın deneyim ve araştırmaları ile KOBİ’lerimizin Endüstri 4.0’a dönüşüm yolundaki tecrübelerinin derlendiği bu kitabın, yeni başarı hikayelerine esin kaynağı olmasını diliyoruz.

  Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze

  Dünya ekonomilerini yeniden dizayn eden dijital bir devrim ile karşı karşıyayız. Uzun süredir bu alanda araştırmalar yapan gazeteci Metin Can da bu anlamda değerli bir çalışmaya imza attı. Bu değişimi başarmış şirketlerin hikâyelerini bulup, harika bir dilde özetlemiş. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk endüstri 40 arşivini oluşturmuş.

  İKMİB Başkanı Murat Akyüz

  Metin Can’ın 4.0 Sanayi Devriminin gerekliliği konusunda önemli çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Elimizde bulunan bu eser de yapılan uzun ve kapsamlı çalışmaların bir sonucu olarak son derece önemli bir kaynak niteliği taşıyor.

  İMES Başkanı Kemal Akar

  Türkiye'deki şirketlerin yurtdışında markalaşmasını hedefleyen programlarda KOBİ'lere yönelik fırsatlar arttı. Kitapta bu vizyona dair de önemli ipuçları yer alıyor.

  Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Salim Çam

  Basım Tarihi: Şubat 2018

  Baskı Sayısı: 1

  Sayfa Sayısı: 293

  Ağırlık: 293

  En/Boy: 13/19.5

  Cilt Tipi: Ciltsiz

  Kağıt Tipi: 2. Hamur

  Basım Yeri: Türkiye/İstanbul

  Basım Dili: Türkçe

  Barkod: 9786052965924

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.