Ciltsiz
28,00 TL
%8
25,76 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bu kitap lojistik stratejileri temelinde özgün bir eser olmasının yanında lojistik stratejileri uygulamaları açısından özgün çözümler oluşturan ve okuyucusuna derin bir bilgi ve bakış açısı katan özel bir eserdir. Kitap lojistik stratejilere bütüncül bir bakış açısı katan sektörel ve akademik aktörler için bir kılavuz niteliğindeki el kitabıdır. Ayrıca eser lojistik alanında çalışma yapan, lojistik sektöründe faaliyet gösteren tüm yöneticiler ve çalışanlar için faydalı bir eser niteliğindedir.

  Çalışmanın Birinci Bölümünde strateji kavramı, özellikleri, önemi ve gereklilikleri ile lojistik strateji ve lojistik strateji oluşturulmasında özen gösterilen temel etkenler, İkinci Bölümünde lojistik strateji oluşturma, Üçüncü Bölümünde lojistik strateji seçeneklerinden yalın, çevik ve işbirlikli lojistik stratejileri ve bu stratejilerden sağlanabilecek faydalar incelenmiş, Son Bölümünde ise lojistik strateji oluşturmada etkili olan faktörlerin önem derecelerinin belirlenmesi için karşılaştırmalı, nicel bir analiz gerçekleştirilmiş.

  Basım Tarihi: Ekim 2018

  Baskı Sayısı: 1

  Sayfa Sayısı: 133

  Ağırlık: 300

  En/Boy: 14/21

  Cilt Tipi: Ciltsiz

  Kağıt Tipi: 1. Hamur

  Basım Dili: Türkçe

  Barkod: 9786053277378

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.