Meslek Öncesi Öğretmen Yetiştirme Türkçe - Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi ve Mikro-Öğretim Uygulamaları

Ali Göçer
Ciltsiz
54,00 TL
%45
29,70 TL

Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Günümüz dünyasında değişim ve dönüşüm baş döndürücü bir hızla gerçekleşmektedir. Bu farklılaşma her alanda olduğu gibi eğitim alanında da bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Milletlerin birbirleriyle yarışabilmesi ve geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmesi, eğitimde yapılması gereken söz konusu değişim ve dönüşümü çağın gereklerine uygun olarak gerçekleştirmelerine bağlıdır.

  Eğitimde istenilen veya hedeflenen değişim ve gelişimin yakalanabilmesi için eğitmin omurgası da denilebilecek eğitim diline ait becerilerin ve bu dili etkili bir şekilde kullanabilme yetkinliğinin bireylere iyi kazandırılması gerekmektedir. Bir başka ifade ile tüm disiplinlerin eğitiminde etkisi tar& şılmaz olan Türkçe ve Türk Dili ve Edebiya& derslerinin öğretimi, birey, toplum, millet, eğitim ve evrensel değerler bakımından önemlidir. Bu bakımdan Türkçe ve Türk Dili ve Edebiya& öğretmenlerinin yetiştirilmesi, büyük bir eğitsel değere sahiptir. Bu eğitsel değerin bir sonucu olarak, meslek öncesi öğretmen yetiştirme kapsamında Türkçe - Türk Dili ve Edebiya& öğretmeni adayları, lisans eğitimleri sırasında teorik ve pratik dersler kanalıyla yetiştirilmeye çalışılmaktadır.

  Elinizdeki bu kitap, meslek öncesi öğretmen eğitimi kapsamında başta Türkçe - Türk Dili ve Edebiya& öğretmeni adayları olmak üzere tüm öğretmen adaylarına ve mesleğini icra eden Türkçe - Türk Dili ve Edebiya& öğretmenlerine yararlı olması amacıyla hazırlanmıştır.

  Basım Tarihi : 1.9.2020

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 360

  Ebat : 16x23.5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786257880985

  Ürün Etiketleri
  Ali Göçer
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.