Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)
Ciltsiz
48,00 TL
%15
40,80 TL
Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir. Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Alanında uzman akademisyenlerin katkı sunduğu “Öğretim İlke ve Yöntemleri ” kitabı, YÖK’ün hazırlamış olduğu yeni program çerçevesinde yer alan içeriğe uygun olarak hazırlanmıştır. 12 bölümden oluşan kitapta; öğretim ilke ve yöntemleri ile ilgili temel kavramlar, öğrenmeyi etkileyen kavramlar, öğrenme ve öğretimle ilgili başlıca kuram ve yaklaşımlar, öğrenme stratejileri, öğretim stratejileri, öğretim stilleri, öğrenme stilleri, eğitimde program geliştirme, öğretim ilkeleri, öğretimin planlanması ve uygulanması, öğretim yöntemlerini sınıflandırma ve öğretim yöntemleri, öğretim teknikleri, öğretimde kavram haritaları, düşünme teknikleri ve öğretmenlerin öğretimdeki sorumlulukları konuları detaylı olarak ele alınmıştır. Her bölüm sonunda öğretmen adayları için konuyu değerlendirmeleri amacıyla hazırlanmış çoktan seçmeli ve açık uçlu sorulara yer verilmiştir.

  Bu kitabın alanda çalışan herkese özellikle de daha nitelikli bir eğitim alabilmeleri açısından öğretmen adaylarına, etkili bir öğretim süreci gerçekleştirmek isteyen öğretmenlere yol gösteren bir rehber olması dileklerimizle …

  Basım Tarihi : 1.10.2021

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 312

  Ebat : 16x23.5 cm

  Cilt Tipi : Ciltsiz

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786257582827

  Editörler

  Fevzi Dursun

  Ahmet Aykan

  Yazarlar

  Fevzi Dursun

  Ayhan Bulut

  Zekeriya Çam

  Emin Tamer Yenen

  Ahmet Aykan

  M. Fatih Alkan

  Şefika Sümeyye Çam

  Sümeyra Ceyhan

  İskender Daşdemir

  Nurhak Cem Dedebali

  Esma Emmioğlu Sarıkaya

  Özge Maviş Sevim

  Veda Yar Yıldırım

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.