Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)

Okuma Eğitimi - Çocuklarda Dil Gelişimi

Bekir Savaş
48,00 TL
%10
43,20 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Okuma; çocukların dilsel, bilişsel, ruhsal, sosyal ve kültürel gelişim sağlaması ve bilgi çağını yakalaması için hava, su, yiyecek ve sevgi kadar önemlidir.
   
  O nedenle onlara okumayı mutlaka sevdirmeliyiz. Düşünen, bilgi üreten, bilinçli, özgüveni yüksek, insanları ve dünyayı seven, her alanda dünyayla rekabet edebilecek kuşaklar yetiştirmek ancak bu yolla sağlanabilir.
   
  Bu kitabı, bu nedenle öncelikle anne-babalara ve öğretmenlere, çocuklara okumayı sevdirmeleri ve öğretmeleri için neyi, nasıl ve ne zaman yapacakları konusunda bilgi vermek, eğitim konusunda kararlar alan yetkililere ise konunun önemini göstermek için hazırladık.
   
  Ayrıca çocukların dil gelişimi, okuma eğitimi ve öğretimi konusunda çalışan araştırmacılara, bu süreçlerde neler olup bittiği konusunda dilbilim alanından bilgiler aktarmayı amaçladık. Bu konudaki bilgilerimizi ilgili kişilerle ilkin, 2006 yılında yaptığımız baskıda paylaşmıştık. Bu bilgiler pek çok araştırma yazısında yer buldu.
   
  Aradan geçen sürede özellikle anne-babalarda okuma konusunda önemli bir farkındalık artışı gözlemledik.
   
  O nedenle bu konuda yaşanan yeni gelişmelere değinmek, çocukların okuma eğitimi-öğretimi üzerine yapılmış olan yeni bilimsel araştırmalara, onlara yardımcı olabilecek yeni dilbilimsel çalışmalara yer vermek için kitabımızın ikinci baskısını yapmaya karar verdik.
   
  Çocuğunu, ülkesini seven herkesin okuması dileği ile…

  Basım Tarihi : 1.1.2018

  Baskı Sayısı : 2

  Sayfa Sayısı : 192

  Ebat : 16.5x24 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : İstanbul

  Barkod : 9786059594301

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.