ÖZEL YETENEKLİLERİN EĞİTİMİ Eğitsel Stratejiler ve Örneklerle Zenginleştirilmiş Müfredat Farklılaştırma Modelleri

Feyzullah Şahin
Ciltsiz
30,00 TL
%15
25,50 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Özel yetenekliler… Kimilerine göre onlar eğitimde bir şekilde yolunu bulurlar; kimilerine göre onlara ayrı bir eğitim ortamında eğitim sunulmalı; kimilerine göre eğitimdeki en dezavantajlı grup; kimilerine göre farklılaştırılmış bir eğitim sunulmaksınız eğitimlerinde başarılı olunamaz; kimilerine göre…
  Özel yetenekli bireylerle ilgili bitip tükenmez çoğu zaman da bilimsel olmayan bir takım varsayımlar mevcuttur. Peki gerçekte bu bireylerin eğitimleri nasıl olmalıdır? Eğitimleri ayrı ortamda mı yoksa birlikte mi verilmelidir? Eğitimlerinde tek bir kalıp veya geçerli bir model mi vardır, yoksa farklı modeller mi vardır? Eğitimlerini farklılaştırırken modeller nasıl uygulanabilir? Eğitim farklılaştırılıp sunulduktan sonra etkililik hangi ölçüte göre ve nasıl değerlendirilmelidir?
  Bu eserde, özel yetenekli öğrencilerin eğitiminde görev ve sorumlulukları olan eğitimcilere sadece kuramsal bilgiler verilmekle çalışma sınırlandırılmamış, kuramsal bilgilerin uygulamaya nasıl aktarılabileceğine ilişkin örneklere de yer verilmiştir. Uygulama örneklerinin özel yetenekli öğrencilerin müfredatlarında farklılaştırma amacıyla kullanılması bu yayının hazırlanma amacına ulaştığının en önemli göstergesi olacaktır.

  Basım Tarihi : Ekim 2018

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 224

  Ebat : 16x23,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Barkod :  9786053209515

Benzer Ürünler
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.