Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)

POMEM Özel Harekat Branşı Mülakat Sınavı Soru Kartları

Komisyon
41,67 TL
%20
33,34 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • POMEM özel Harekat Branşı Mülakat Sınavı Soru Kartları Savaş Yayınları
   
  Bilindiği üzere mülakat sınavında adayların polislik mesleğine istekli olması yasal kıstaslara göre değerlendirilir ve bu değerlendirme yetkili mülakat komisyonu ile paylaşılır.
   
  Son dönemde adaylar arasında eşitlik ve adaletin sağlanması amacıyla adaylara ilgili komisyonca hazırlanan soruların yazılı olduğu bir kart çektirilir. Konu hakkında düşünmesi ve sunum yapması için süre verilir. Konu ile ilgili komisyonca adaya sorular sorulabilir.
  İlgili yönetmeliğe göre adayın; Konu hakkında bilgi düzeyi; Kendisinden istenileni kavrama; özgüveni; İfade etme yeteneği; ve Beden dilini kullanma becerisi ölçülmeye çalışılır.
   
  Bu çalışma ile genel kültür ve sosyal bilgiler alanında mülakat sınavlarına girecek adayın bilgi birikimi ve fikir fırtınasının oluşturulması hedeflenmektedir.
  Hazırlanan sorular adayların mülakat sınavlarında karşılaşması kuvvetle muhtemel problemlerden oluşmakta; cevapları ise sorulara dair bilgi açılımı sağlamaya yönelik düzenlenmiştir.

  Basım Tarihi : 1.3.2016

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 390

  Ebat : 20x14 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786059293648

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.