• Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hepimiz 21. yüzyıla doğru devamlı bir ilerleyiş içinde olduğumuzun farkındayız. Günümüzde ruhani farkındalığımız çok hızlı bir tempoda şekilleniyor. Modern yaşamda giderek daha çok insan bedensel ve zihinsel sağlığını iyileştirmenin doğal yollarını kullanma konusunda bilinçli hale geliyor. Modern bilim zihin ve beden arasındaki ilişkinin doğruluğunu kabul etmektedir. Doktorlar rahatlama tekniklerini savunuyor ve giderek artan sayıda insan iyileştirici enerjiler üzerine çalışmaya başlıyor.

  Doğal iyileştirmeyle ilgili birçok metot arasında Reiki tüm dünyada uygulanan temel ve etkili metotlardan bir tanesidir. Reiki Evrensel yaşam gücü veya fiziksel ve zihinsel düzeyde etkisini gösteren iyileştirme enerjisi anlamına gelen Japonca bir sözcüktür. Reiki ne bir din ne de bir külttür. İmanla tedavi veya kara büyü de değildir. Evrensel iyileştirme enerjisini kullanan doğal bir tedavi yöntemidir.

  Reiki Pratik Kitabı Reiki'den bahsetmektedir. Reiki şu anda geçerli olan şekliyle yeni bir kavramdır fakat şu anda Reiki olarak adlandırdığımız bu ruhani tedavi yöntemine karşılık gelen Atharvaveda'da bazı Shloka'lar görülmektedir.

  Peki, Reiki neyi tedavi eder? Yazar bu soruyu çok açık ve basit bir dille, zihinden fiziksel bedene kadar ulaşarak negatif engelleri ortadan kaldıran ve acı olarak kendini gösteren yıkıcı duygusal kalıpların ve vücuttaki diğer ciddi rahatsızlıkların ortadan kaldırılması olarak cevaplıyor.

  Bu mükemmel kavram aracılığıyla - bu kitapta birçok canlı örnekle birleştirilerek anlatıldığı gibi, herhangi bir kişinin kendi kendini tedavi ederek hareket düzeyini ve iyileşme kapasitesini arttırabilir.

  Bu kitap gerçekten işe yarayan ilkelerle birlikte kendi kendini dönüştürme üzerine faydalı bir bilimsel inceleme arayan insanlar içindir. Bu, neşeli ve daha iyi bir yaşam sürmek için gerçekten ihtiyaç duyulan şeyleri açık bir dille anlatan pratik ve güçlü bir kılavuzdur. Her gününüzü hesapsız kitapsız fakat anlık zaferler dizisi şeklinde çalışkan bir şekilde geçirin.

  Orijinal Başlık: The Practical Book of Reiki

  Baskı Sayısı: 1

  Sayfa Sayısı: 128

  Ağırlık: 206

  En/Boy: 18.5/24

  Cilt Tipi: Ciltsiz

  Kağıt Tipi: 2. Hamur

  Basım Dili: Türkçe

  Barkod: 9789944455015

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.