PSİKOLOJİK DANIŞMANLIKTA ETİK VE YASAL KONULAR - Standars And Ethics For Counselling in Action

Tim Bond
Ciltsiz
57,00 TL
%15
48,45 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 21. yüzyılda ülkemizde, Psikolojik Danışma ve Rehberlik uygulamaları farklı alanlarda hızla yaygınlaşırken etik ile ilgili yaşantı birikimimiz ve bu alandaki etik sorunları tartışma ihtiyacımız giderek artıyor. Bu kitap, PDR meslek alanındaki etik ve yasal sorunları; Amerika'da, İngiltere'de ve Türkiye'deki durumu karşılaştırmalı olarak ele alıp inceliyor ve kendi ülkemizden örnekler sunuyor.
  Psikolojik Danışmanlıkta Etik ve Yasal Konular kitabı, bu alandaki lisans öğrencileri için bir DERS KİTABI, lisansüstü öğrencileri için bir KAYNAK KİTAP, alan uygulamacıları için bir EL KİTABI ve psikolojik danışma ve rehberlik alanı ile ilgili herkes için temel bir BAŞVURU KİTABI olmaya adaydır.
  Kitap, bu alanda çalışanlara, yaptıkları işi yeniden gözden geçirme fırsatı sunarak kendilerine 'Yaptıklarım etiğe ne kadar uygun?”, “Nasıl davranmalıyım?' sorularını sorduracaktır. Kuşkusuz ki etik bizi mutlu etmez ama 'insan' olmak için ona ihtiyacımız vardır.
  Bu kitabın, etiği seven ve meslek yaşamına bu ilkelerin kılavuzluğunda devam etmeye çalışan tüm psikolojik danışmanlara, bu amaçla yetişen adaylara ve bu işi öğrenen-öğreten akademisyenlere yararlı olması ve alanın gelişimine katkı yapması beklenmektedir.

  Basım Tarihi : Şubat 2021

  Baskı Sayısı : Güncellenmiş 4. Basım

  Sayfa Sayısı : 376

  Ebat : 17x24 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Barkod : 9786053203360

  Katkıda Bulunanlar

  Diğer Yazarlar : Binnur Yeşilyaprak

Benzer Ürünler
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.