Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra tedarik süresi içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ************ ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargolama ve teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ************* garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Satın aldığınız ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması ya da tedarik edilememesi durumunda siparişinizde yer alan ürünlerden temin edilenler parçalı olarak kargoya verilebilir. Parçalı gönderimlerde hiçbir şekilde ilave kargo ücreti talep edilmez. Siparişinizde olan ürünlerden bir kısmı tedarik edilemiyor ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında temin edilip kargoya verilemez ise yaptığınız ödeme kredi kartınıza ya da banka hesabınıza 14 (on dört) içerisinde iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.