Ciltsiz
47,00 TL
%15
39,95 TL

Yaklaşık 2 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 15 ₺' dir. 150 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Doküman
 • Anne baba olmak insan hayatının en önemli, ilginç ve uzun yolculuklarından biri. Ebeveyn olarak yaşam biçiminden davranışlara, karar alma süreçlerinden tüketime kadar bilinmezlerle dolu, heyecanlı, karmaşık bu yolculuğun önemli yolcularıyız hepimiz. Ancak bu yolculukta en az bizim kadar etkili başka yolcular da var. Sahip olduğumuz en değerli varlıklar olan çocuklarımız. Minik bedenlerinden beklenmeyecek bir etkiyle yolculuğun gidişatına adeta şekil veriyorlar.

  Bu heyecanlı yolculuğu deneyimlemiş ve pazarlama alanına gönülvermiş aynı zamanda anne ve bilim insanı olan bizler, çocukların tüketim serüvenini ve pazarlama dünyasıyla kurdukları iletişimi keşfetme arzusuyla bu kitabı kaleme aldık. Kitapta, işletmelerin önemli bir pazar bölümü olarak gördükleri, bugünün çocuk tüketicilerini oluşturan Z kuşağının davranışlarını satın alma, tüketim ve pazarlama mesajlarına karşılık vermebağlamında farklı açılardan inceledik.

  Elinizdeki kitapta çocuk pazarının nasıl geliştiği, çocukların tüketici yeteneklerini nasıl kazandıkları, ailelerin satın alma kararlarındaki etkilerive reklamlardan nasıl etkilendikleri sorularının cevabını bulabilirsiniz.Çocukların markalarla nasıl iletişim kurdukları, anne babalarını etkilemek için hangi stratejileri geliştirdikleri, bugünün materyalist dünyasından ve sosyal medyadan bir tüketici olarak nasıl etkilendikleri kitapta cevabını bulabileceğiniz diğer önemli başlıklar. Kapsamlı içeriğiyle çocuk tüketicilerin dünyasını anlamak isteyen başta ebeveyn, araştırmacı ve uygulayıcılar olmak üzere herkes için yol gösterici bir kaynak olması dileğiyle…

  Basım Tarihi : 1.2.2019

  Baskı Sayısı : 1.baskı

  Sayfa Sayısı : 208

  Ebat : 16x23,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Basım Dili : Türkçe

  Baskı Yeri : Ankara

  Barkod : 9786052415993

  Yazarlar

  Tuğba Kılıçer

  Elif Boyraz

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.