Destek_yayınları_01-01.jpg (178 KB)
Ciltsiz
28,00 TL
%15
23,80 TL

Yaklaşık 7 iş günü içerisinde tedarik edilir.

Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 10 ₺' dir. 100 ₺ üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Çocuklar okul öncesi dönemde edindikleri ana dillerini ilkokuldan itibaren bir programa bağlı olarak öğrenmeye başlarlar. Bu süreçte konuşma ve dinleme becerilerine ek olarak ölçünlü Türkçenin farklı görünümleri olan yazma ve okuma becerilerini de geliştirmeye başlarlar.
  Dilin temel becerileri olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin en iyi şekilde kazanılmış olması bireyin çevresiyle etkili iletişim kurmasını sağlar. Çevresinde olup biteni doğru anlayan, anlayabilmek için etkin dinleyip aynı zamanda okuyan, dinledikleri ve okuduklarının referansı ile kendini sözlü ya da yazılı olarak iyi bir şekilde ifade eden bireylerin bu becerileri kişisel, sosyal ve akademik hayatlarındaki başarıyı arttıran unsurlar arasında sayılabilir.
  Bu kitapta, sınıf öğretmeni adayları için dil becerilerinin ayrı ayrı öğretimine yönelik teorik bilgi ve uygulama örneklerinin yanı sıra Türkçe Öğretim Programında yer alan ve ilkokul 1-4. sınıf düzeyleri için ayrı ayrı ele alınan dil becerileri, güncel Türkçe Öğretim Programının sarmal yapısına uygun olarak ele alınmıştır. Bu açıdan Türkçe Öğretim Programını detaylı inceleme fırsatı bulamayan sınıf öğretmeni adayları ve sınıf öğretmenlerine programa yönelik bütünsel bir bakış açısı sunulmuştur.
  Bu eser, Türkçe öğretimi alanında görev yapan sınıf öğretmenleri ve adaylarının dil becerilerini kazandırabilme ve geliştirebilmelerine yönelik bilgi ve uygulama örneklerini sunan bir başvuru kaynağı olma özelliği taşımaktadır.

  Basım Tarihi : Aralık 2019

  Baskı Sayısı : 1

  Sayfa Sayısı : 216

  Ebat : 16x23,5 cm

  Cilt Tipi : İNCE KAPAK

  Barkod : 9786050330755

  Katkıda Bulunanlar

  Diğer Yazarlar : Ahmet Zeki Güven

  Diğer Yazarlar : Ayşe Nur Kutluca Canbulat

  Diğer Yazarlar : Ayşegül Karabay

  Diğer Yazarlar : Bekir Direkci

  Diğer Yazarlar : Bilge Kuş demir Kayıran

  Diğer Yazarlar : Emel Sardohan Yıldırma

  Diğer Yazarlar : Kemalettin Deniz

  Diğer Yazarlar : Mehmet Canbulat

  Diğer Yazarlar : Ümit Başak Bozkurt

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.