../resim/urun/117630_B.jpg

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Özel Öğretim Yöntemleri I-II

SATIN AL

Editör(ler) :
Sami Şahin 
Yazar(lar) : Ahmet Ağır Yüksel Deniz Arıkan Hasan Çakır Abdullah Düvenci Mehmet Akif Ocak Adile Aşkım Kurt Emine Timuçin Sönmez Pamuk Ahmet Feyzi Satıcı Sibel Somyürek Sami Şahin Harun Yılmaz Arzu Deveci Topal Şemseddin Gündüz 
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık
ISBN: 9786053640639
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Basım Tarihi: 1.9.2013
Baskı Yeri: Ankara
Sayfa Sayısı: 456
Ebat: 16x23.5

Kitabımız, Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümleri müfredatında yer almakta olan özel öğretim Yöntemleri I ve II derslerinde ders kitabı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. üniversitelerimizde Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında görev almak üzere bilgisayar ve bilişim teknolojileri öğretmenleri ile eğitici formatör öğretmenlerini yetiştirmektedir.

Kitabımız, bölüm mezunu öğretmenlerin eğitim öğretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyacakları, öğretim yöntemleri ile diğer öğretim öğelerinin alana özgü olarak incelendiği ve sunulduğu bir çalışmadır. Kitabımızda, derslerin kuramsal işlenişinde kullanılmak üzere sunulara; uygulama saatlerinde kullanılmak üzere uygulama etkinliklerine ve ölçme ve değerlendirmede kullanılmak üzere bölüm sonu testleri ve ödevlerine yer verilmiştir.

Her bölümden sonra ek bilgi ve araştırma için kaynaklara yer verilmiştir. Kitabın sonunda yine derslerin işlenişinde ihtiyaç duyulabilecek eklere de yer verilmiştir. Kitabın Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri ve bölüm mezunu öğretmenlerimize katkı sağlayacağı inancındayız.


    TAKİP EDİN :
YAYINEVİ / DAĞITIM / HAZIRLIK KURSLARI
Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sok. No: 45 Kızılay / ANKARA
Tel: +90 312 430 67 50 - 51 Belgeç: +90 312 435 44 60
Eposta: satis@pegem.net
© 2005-2019